0
Cart search

Wysyłka

Wysyłka realizowana jest w dni robocze (od po do pt) wyłącznie kurierem GLS, który zapewnia dostawę następnego dnia roboczego od momentu nadania przesyłki. W związku z godzinami dostaw radzimy osobom pracującym (9-16) podawać podczas składania zamówienia adres pracy. Każda wysłana przez nas paczka jest ubezpieczona na 5000 pln. Po wysyłce wysyłany jest mail oraz SMS z numerem paczki, dzięki któremu możesz śledzićna bieżąco. Usługa jest dostępna na stronie GLS.

Koszt wysyłki w PLN, w zależości od metody płatności i wartości zamówienia:

  Wartość zamówienia poniżej 200 pln od 200 pln od 350 pln
PayU 12 0 0
Przedpłata na konto 12 0 0
Za pobraniem 15 3 0

Wiążącym kosztem wysyłki jest kwota podana w ostatnim kroku przed złożeniem zamówienia. Obliczana  ona jest na podstawie powyższej tabeli. Kwota ta dotyczy tylko zamówień z adresem doręczenia w Polsce, wysyłki zagraniczne są ustalane indywidualnie.

Ponieważ celem naszej firmy jest wysoką jakość obsługi, chcemy, aby paczka dotarła do Ciebie jak najszybciej. W związku z tym, iż Poczta Polska nie trzyma się standardów, które są przez nas wymagane, nie prowadzimy wysyłek za ich pośrednictwem.

Dokładamy wszelkich starań, aby przesyłka, którą do Ciebie wysyłamy, była jak najlepiej zabezpieczona, a dzięki temu towar będzie w stanie nienaruszonym. Jeśli jednak jakość pakunku nie spełniła Twoich oczekiwań poinformuj nas o tym, ponieważ Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza.

W związku z tym, iż nasz asortyment jest wysyłany z różnych magazynów, nie ma możliwości odbioru towaru w sklepie stacjonarnym. Ponadto może się zdarzyć, iż zamówienie będzie zrealizowane w więcej niż jednej paczce gdy nie będzie można skompletować zamówienia w jednym magazynie. W takim przypadku to my pokrywamy dodatkowy koszt wysyłki.

 

Cliff Sport