0
Cart search

Dlaczego my?

Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego kierujemy się oklepanym, ale jakże prawdziwym mottem – Nasz klient nasz Pan.

Nie jesteśmy kolejnym sklepem internetowym gdzie liczą się tylko jak najwyższe obroty i zyski. Dla nas nie jesteś kolejnym zamówieniem, dla nas jesteś prawdziwym klientem z krwi i kości. Dzięki takiemu założeniu naszą pracę traktujemy jako misję.

Staramy się mieć konkurencyjne ceny, jednakże nie jesteśmy firmą która redukuje koszty gdzie to tylko możliwe, ponieważ taka polityka prawie zawsze wiąże się z obniżeniem jakości świadczonych usług.

Sprzedajemy towary luksusowe i uważamy, iż obsługa powinna być zgodna z jakością oferowanych produktów. W związku z tym nie oszczędzamy na pakowaniu produktów. Nikt nie lubi dostać wymarzonych butów w stanie odbiegającym od perfekcji. Dlatego właśnie wysyłamy towar tylko za pośrednictwem sprawdzonego kuriera.

Chcemy być pewni orginalności oferowanych produktów dlatego zaopatrujemy się tylko i wyłącznie u oficjalnych Polskich dystrybutorów.

Specjalnie dla Ciebie staramy się podążać za nowymi trendami. Każdego sezonu poszerzamy swoją ofertę, aby być w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Jeśli pośród naszego asortymentu nie ma interesującego Cię produktu, proszę poinformuj nas o tym, a my weźmiemy Twoje słowa pod uwagę podczas następnych zamówień.

Cliff Sport