0
Cart search

Czas realizacji zamówienia

Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja Twojego zlecenia była jak najkrótsza.

Czas realizacji zamówienia uzależniony jest głównie od metody płatności.

Najszybszą opcją jest płatność przy odbiorze, ponieważ proces księgowania wpłaty jest pomijany. Czas księgowania wpłaty przez portal PayU wynosi zazwyczaj kilkadziesiąt minut, jednak może on wynosić, aż jeden dzień. Najwięcej czasu zajmuje przelew tradycyjny, gdyż księgowanie trwa do dwóch dni roboczych.

Po złożeniu zamówienia Twój towar przygotowywany jest do wysyłki, dlatego od razu po zaksięgowaniu wpłaty zamawiany jest kurier po odbiór Twojego zamówienia

Kurier DPD powinien dostarczyć paczkę następnego dnia roboczego  od momentu nadania przesyłki. Jeśli chcesz to możesz śledzić paczkę na stronie kuriera - więcej informacji znajdziesz w zakładce Śledzenie przesyłki.

W związku z tym, iż nasza firma ma klika magazynów, może zdarzyć się, że zamówienia nie będzie można skompletować w jednym magazynie. W takiej sytuacji, aby skrócić czas realizacji przesyłki, nie wysyłamy produktów między magazynami tylko bezpośrednio do klienta z różnych magazynów, oddzielnymi paczkami. Pozwala to skrócić cały proces o jeden dzień. W takiej sytuacji to my pokrywamy dodatkowe koszty wysyłki.

 

Cliff Sport